08 травня 2025 року в Українській державній льотній академії відбувся змістовний та надзвичайно актуальний захід — лекція на тему: «Безпекове мислення: який сенс сталого розвитку», яку провела докторка економічних наук, професорка Олександра Ляшенко.
Детальніше...Українська державна льотна академія
оголошує прийом на навчання до аспірантури
для здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії відповідно до ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти за спеціальностями:
№ з/п |
Код та найменування спеціальності |
Найменування освітньо-наукової програми |
Ліцензова- |
1. |
J6 Авіаційний транспорт |
Транспортні технології в авіаційному транспорті |
15 |
2. |
A1 Освітні науки |
Освітні, педагогічні науки |
5 |
Умовою допуску до вступних випробувань для вступу до аспірантури є успішне складання єдиного вступного випробування з методології наукових досліджень (далі – ЄВВ) та єдиного вступного іспиту (далі – ЄВІ), які проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства (https://testportal.gov.ua).
КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ ЄВІ / ЄВВ
Наказом Міністерства освіти і науки України від 25 березня 2025 року № 501 затверджено календарний план організації та проведення ЄВІ / ЄВВ для вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії / доктора мистецтва.
Основний етап реєстрації для участі в ЄВІ / ЄВВ триватиме із 02 до 23 травня включно. Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на їхні інформаційні сторінки «Кабінет учасника вступних випробувань до аспірантури». У додатковий період (16–17 червня) матимуть змогу зареєструватися для складання ЄВІ / проходження ЄВВ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.
ЄВІ / ЄВВ проходитиме у дві сесії:
- основна: 07– 28 липня;
- додаткова: 18–28 серпня 2025 року.
До 12 червня учасники, зареєстровані на основну сесію ЄВІ / ЄВВ, отримають на своїх інформаційних сторінках «Кабінет учасника вступних випробувань до аспірантури» запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 14 серпня – учасники додаткової сесії.
Оголошення результатів основної сесії вступних випробувань відбудеться до 08 серпня, а додаткової – до 03 вересня 2025 року.
06 травня 2025 року науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту авіаційної діяльності УДЛА долучилися до лекції д.е.н., професора Ляшенко О.М. на тему: «Від страху до стратегії: як безпекове мислення змінює освіту у часі війни», яка підняла важливі питання адаптації освітніх процесів до сучасних викликів, формування безпекового мислення серед здобувачів вищої освіти та викладачів, а також формування безпекового мислення в педагогічних колективах в умовах невизначеності.
Лекція д.е.н., професора Ляшенко О.М. стала змістовною і глибоко актуальною подією, що об’єднала учасників довкола обговорення трансформації освітнього середовища в умовах воєнних викликів. Професор Олександра Ляшенко поділилася цінними аналітичними спостереженнями та практичними орієнтирами щодо формування стратегії освітньої безпеки, зосереджуючи увагу на ролі мислення, адаптивності та збереження психологічного балансу у складних обставинах.
Щиро дякуємо організаторам ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та д.е.н., професору Ляшенко О.М. за змістовну, надихаючу та актуальну лекцію, яка сприяла глибшому розумінню викликів освіти в умовах війни та відкрила нові підходи до формування безпекового мислення в освітньому просторі.
Кафедра менеджменту
авіаційної діяльності
Української державної льотної академії
Освітньо-професійна програма «Авіаційний транспорт»
Навчальний план денної форми навчання
Навчальний план заочної форми навчання
01 травня 2025 року науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти кафедри менеджменту авіаційної діяльності УДЛА долучилися до Міжнародного круглого столу «Європейський досвід використання цифрових технологій в економіці», який проводився в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне 101085727 – EU-DIGITIZATION – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Digitalization of the economy in the context of the Covid-19 pandemic as a strategic platform for economic development of the state» / «Цифровізація економіки в умовах пандемії Сovid-19 як стратегічна платформа розвитку економіки держави».
Міжнародний круглий стіл «Європейський досвід використання цифрових технологій в економіці» став платформою для професійного обговорення сучасних тенденцій цифрової трансформації, обміну кращими європейськими практиками та визначення перспектив впровадження цифрових рішень в економіку України. Серед спікерів заходу слід виділити: Андрюкайтене Р.М., доктора PhD соціальних наук (менеджмент), доцента, завідувача кафедри бізнесу та економіки Маріямпольської колегії (Литва) та Парсяк В.Н., д.е.н., професора, керівника Центру економічних досліджень та управлінського консалтингу Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.
Щиро дякуємо організаторам круглого столу, Економічному факультету Запорізького національного університету та всім спікерам за можливість долучитися до змістовного обговорення актуальних питань цифрової трансформації економіки та ознайомитися з цінним європейським досвідом у цій сфері.
Кафедра менеджменту
авіаційної діяльності
Української державної льотної академії
Здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти групи 401М завершено курс «CASE STUDY: як вирішувати складні завдання в бізнесі та в житті» згідно з проєктом «Skills Up Camp», що реалізується громадською організацією CASERS у рамках програми «Мріємо та діємо», впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID – US Agency for International Development та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом – БУР, Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Making Cents International, Міжнародним республіканським інститутом – IRI Ukraine та Zinc Network, на платформі онлайн-освіти Prometheus.
Лектори: Євген Урсалов - керівник та засновник CASERS, співавтор та організатор 100+ кейс-чемпіонатів та конкурсів відкритих інновацій; Дар’я Закревська - CMO у CASERS, учасниця та організаторка 20+ кейс-чемпіонатів та хакатонів; Лілія Троянко - бізнес-аналітикиня в головному офісі Nokia, Фінляндія, переможниця та фіналістка 10+ кейс-чемпіонатів, серед яких John Molson MBA International Сase Сompetition (Канада), McKinsey Business Diving (Росія), MIP Business Game (Італія), Procter and Gamble CEO Challenge, Study in Ukraine та інші.
Дякуємо викладачам та організаторам навчання за можливість набути навички аналізу кейсів, що дозволять отримувати нові можливості у роботі та житті.
Кафедра менеджменту
авіаційної діяльності
Української державної льотної академії
Доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту авіаційної діяльності Української державної льотної академії Живко Зінаїда Богданівна 26 квітня 2025 року на Міжнародному симпозіумі «International Symposium on World Intellectual Property 2025» з нагоди Всесвітнього дня інтелектуальної власності, який проводився в штаб-квартирі Інституту вищої освіти та досліджень (Institute of Higher Education & Research, India) Міжнародного фонду мультидисциплінарних досліджень (IMRF), була нагороджена вищою відзнакою в номінації «WORLD INTELLECTUAL PROPERTY EXCELLENCE AWARDS 2025» за досягнення в галузі «Економіка».
Це почесне визнання є свідченням професійної майстерності, глибоких наукових знань, вагомого внеску у розвиток економічної науки та активної міжнародної діяльності Зінаїди Богданівни.
Колектив кафедри менеджменту авіаційної діяльності УДЛА щиро вітає д.е.н., проф. Живко Зінаїду Богданівну з високою міжнародною нагородою. Ваші досягнення не лише прославляють Українську державну льотну академію, але й утверджують авторитет української науки на світовому рівні. Бажаємо подальших звершень, натхнення та нових наукових перемог!
Кафедра менеджменту
авіаційної діяльності
Української державної льотної академії